Eğitim
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri
  25 Aralık 2017 Pazartesi , 11:06
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri
Yeni yıl yaklaşıyor. Her insanda tatlı bir telaş. Herkes, "Sevdiklerimize acaba ne alsak" diye düşünüyor. Peki, bir çocuğun gülümsemesine ya da bir pandanın neslinin devam etmesine şahit olmak istemez misiniz? İşte size en anlamlı yeni yıl hediyesi önerileri.

Derleyen: Sevil Çaylak

1 / 7
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri

“Türkiye’nin yarınlarında aydınlık yüzler görmenin ön koşulu, bugün çocuklarımızı en iyi şekilde eğitebilmektir” sözüyle yola çıkan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'nın (TEGV) kurduğu internet mağazası ile çocukların yarınlarına destek olabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. 

Alışveriş için tıklayabilirsiniz

2 / 7
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV), Lösev Dükkan ile lösemili çocuklar için yardım toplamaya devam ediyor. Lösev Dükkan ile ister annelerin yaptığı binlerce el yapımı ürünlerden, isterseniz çok değerli sanatçıların tasarımlarından birini seçerek hem sevdiklerinizi mutlu edebilir hem de çocukları yaşatmanın sevincini yaşayabilirsiniz. 

Alışveriş için tıklayabilirsiniz

3 / 7
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA), "Yeni Yılda En Değerli Hediye Umut" sloganıyla yeni yıl hediyelerine farklı bir bakış sunuyor. Çocukların doğa eğitimi için siz de bağış yapabilir, çocukların gülümsemesine ortak olabilirsiniz. 

Bağış için tıklayabilirsiniz

 

4 / 7
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri

Sevgi paylaştıkça çoğalır, tıpkı ‘Umut’ gibi. UNICEF'ten alacağınız hediye paketleri ile hem sevdiğinizin, hem de zor durumdaki bir çocuğun hayatına ‘Umut’ katın.

Hayat veren hediyeler için tıklayabilirsiniz

5 / 7
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri

Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı yıllardır kadına yönelik şiddetle mücadele ediyor. Kadına yönelik şiddete karşı yürüttüğü mücadeleyi ve Mor Çatı dostlarının dayanışması sayesinde kurduğu kadın dayanışma ağını güçlendirmek için sizlerin de desteğine ihtiyaç duyuyor. Yılbaşı hediyelerinizi Mor Çatı ürünlerinden seçerek veya Mor Çatı’ya düzenli destek olarak siz de bu dayanışma ağının bir parçası olabilir, kadınların ve çocukların şiddetten uzak hayatlar kurmalarına katkı sunabilirsiniz. 

Hediyeler için tıklayabilirsiniz

6 / 7
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri

Dünya'yı ve içinde yaşayan eşsiz canlıları korumak için çözümler üreten ve bireysel desteklerle çalışmalarını yürüten Greenpeace, çevreye en zararsız hediye önerileri ile sizleri bekliyor. Greenpeace ürünleri ile hem sevdiklerinize ilham verebilirsiniz hem de çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz. 

Hediye önerileri için tıklayabilirsiniz

 

 

7 / 7
Yeni Yılın En Anlamlı Hediyeleri

Doğayı ve hayvanları korumak için yıllardır çalışmalar yürüten Dünya Doğayı Koruma Vakfı'nın (WWF) yürüttüğü proje ile nesli tehlike altında olan bir türü evlat edinerek, o türü korumak için yürütülen çalışmalara destek olabilirsiniz.

Evlat edinmek için tıklayabilirsiniz

 

Yorumlar
Kod: 74WA4