Aile
Anıtkabir'den Evliliğe Uzanan Yol
Anıtkabir, evlilik, tanışma    |      07 Mayıs 2018 Pazartesi , 15:41
Anıtkabir'den Evliliğe Uzanan Yol
Hayatın karşımıza ne zaman ne çıkaracağını bilemeyebiliyoruz. Zaman zaman şikâyet etsek de bazen öyle güzellikler bulabiliyor ki bizi. Facebook’ta düzenlenmiş bir gezi etkinliğinde hayatlarının aşkını bulan çiftte bunlardan birisi.

İnterrail grubunun düzenlediği Anıtkabirrail etkinliğinde tanışan çift yaşadıkları güzel sürecin ardından nişanlanarak Anıtkabir’e tekrar gidiyorlar. İşte o güzel olayı bu cümlelerle anlatıyor çift:

Merhaba Interrail ailesi;
Hatırlarsınız geçtiğimiz Ağustos ayında Anıtkabirrail etkinliği yapılmıştı bizde sevgili eşimle o etkinlik vesilesiyle tanıştık.

Ben kalabalıklar içerisinde kendimi çekmeye çalışırken telefonumu alıp istersen ben çekebilirim deyip selfimizi çeken, etkinlikten bir önceki gün arkadaş ortamında gördüğüm bir yabacıydı benim için (o zaman evleneceğimizi nereden bileyim 📷😮) aramızdaki çekim o günden bugüne artarak devam etti ve fotoğrafta gördüğünüz gibi birbirini sadece isim olarak bilen iki insanken bugün nikâhları yapılmış iki âşık olarak aynı yerde bulunuyoruz📷❤ Umarım herkesin gerçek mutluluğu bulabileceği insanlarla yolları buluşur ve hem hayat arkadaşı hem de yol arkadaşı olur 📷🙏🏻 Biz sayenizde hem hayat hem de yol arkadaşımızı bulduk bunun için hepinize teşekkür ediyoruz ve 8 Eylül’de Ankara’da olacak olan düğünümüze herkesi bekliyoruz. 📷🎊📷💗📷🎉

Kaynak: Storia

Yorumlar
Kod: RNGUN
İlgili Haberler