Eğitim
1.Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresi
  05 Mayıs 2018 Cumartesi , 15:11
1.Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresi

Kongre Tarihi: 11-12 Mayıs 2018

Kongre Şehri: İstanbul, Türkiye

Kongre Yeri: Marmara Üniversitesi

Kongre Web Sitesi: www.ueyak.org

 

DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

11-12 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilecek 1. Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresi'nde (UEYAK-2018) sizleri de aramızda görmekten onur ve mutluluk duyacağız.

Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi ile Marmara Eğitim Gönülleri Derneği'nin işbirliğinde düzenlenen kongrenin ana teması "EĞİTİMDE GELECEK ÖNGÖRÜLERİ" olarak belirlenmiştir.

1. Uluslararası Eğitimde Yeni Arayışlar Kongresi (UEYAK-2018) kapsamında; bilimsel çalışmaların, alan uzmanlığı ve deneyimlerinin yerli ve yabancı meslektaşlarla paylaşılması amaçlamaktadır. Bu bağlamda, kongre programında panellere ve sözlü bildirilere yer verilecektir.

UEYAK-2018 için daha önce herhangi bir yerde sunulmamış ve yayımlanmamış özgün çalışmalarınızı, sitedeki başvuru formunu kullanarak elektronik ortamda ön değerlendirme komisyonuna gönderebilirsiniz. Kongrenin ana teması esas alınarak gönderilecek bildirilere ek olarak, eğitim bilimleri alanıyla ilgili diğer çalışmalar da değerlendirmeye alınacaktır.

Kongrede sunulan bildirilerin makale haline getirilen tam bildiri metinleri; yazar / yazarların tercihine göre, kongreyi destekleyen Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Dergisi, Kalem Uluslararası Eğitim ve İnsan Bilimleri Dergisi veyaAkademik Platform Eğitim ve Değişim Dergisi'nde hakem değerlendirme sürecine müteakip ücretsiz olarak yayımlanabilecektir.

M.Ü. Bağlarbaşı Yerleşkesi Kongre ve Kültür Merkezi'nde yürütülecek kongremizde buluşmak ümidiyle, sağlık ve esenlikler diliyoruz.

 
 
 

Prof. Dr. Ahmet Şükrü ÖZDEMİR

Zekeriya ERDİM

Marmara Üniversitesi
Atatürk Eğitim Fakültesi Dekanı

Marmara Eğitim Gönüllüleri Derneği
Dernek Başkanı

Yorumlar
Kod: 3ZS6Z